• 2. РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Валентин Груев Григоров
    • 2. Минчо Петров Минчев
    • 3. Стойчо Владимиров Симов
    • 4. Дора Тодорова Маринова
  • 4. ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС РАДИКАЛИ И БНДС ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Христо Иванов Радев
    • 2. Любомир Стефанов Павлов
    • 3. Дарина Цанкова Дочева
    • 4. Бисер Александров Ангелов
    • 5. Йоанна Стефанова Манолова
    • 6. Ивелин Неделчев Иванов
    • 7. Павлин Стефанов Павлов
  • 5. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Юлиян Каменов Губатов
    • 2. Милчо Василев Милчев
    • 3. Йордан Митков Станчев
    • 4. Румен Георгиев Велинов
    • 5. Каролина Веселинова Тончева
    • 6. Марчо Станчев Атанасов
    • 7. Буйно Тодоров Огнянов
    • 8. Нели Иванова Ненова
  • 7. НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА
    • 1. Иван Ангелов Цонев
    • 2. Веселин Спасов Папазов
    • 3. Поля Иванова Чернаева
    • 4. Иво Христов Йорданов
    • 5. Полина Матеева Иванова
  • 8. БСДД – Български Съюз за Директна Демокрация
    • 1. Антонио Йорданов Ангелинов
  • 10. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. Димитър Александров Митев
    • 2. Вилислава Георгиева Добринова
    • 3. Йорданка Радиева Колева
    • 4. Христо Руменов Станев
    • 5. Венцислав Иванов Нинов
  • 11. АТАКА
    • 1. Сашо Георгиев Йорданов
  • 13. ПП ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Димитър Здравков Ченков
    • 2. Емил Йорданов Кънев
    • 3. Ина Пенчева Велчева
  • 14. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Дарин Юлков Йорданов
    • 2. Адриана Николаева Андреева
    • 3. Илиян Ефремов Илиев
  • 17. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Джейхан Хасанов Ибрямов
    • 2. Имрен Исметова Мехмедова
    • 3. Теодора Владимирова Маринова
    • 4. Мирджан Салимова Алиева
    • 5. Сунай Кемалов Хасанов
    • 6. Ружди Руждиев Хабилов
    • 7. Мехмед Алишев Мехмедов
    • 8. Айгюнер Гюрселова Бейсимова
  • 20. ПП ПРАВОТО
    • 1. Милен Цанков Иванов
    • 2. Маню Генов Манев
    • 3. Христо Димитров Христов
    • 4. Димитър Енчев Петков
  • 21. ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Анита Мариянова Станчева
    • 2. Антоанета Георгиева Стоянова
    • 3. Александър Ангелов Стойнев
    • 4. Ивайло Тихомиров Димитров
    • 5. Евгени Петков Коев
  • 22. БНО
    • 1. Георги Венелинов Георгиев
    • 2. Александър Борисов Димитров
    • 3. Меджит Бейсимов Курдов
  • 23. ВОЛЯ
    • 1. Симеон Георгиев Найденов
    • 2. Грета Йорданова Минчева
    • 3. Кремена Андреева Бояджиева
    • 4. Даниела Николова Кушкова
  • 24. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Радослав Николов Бойчев
    • 2. Деян Михайлов Димитров
    • 3. Диян Руменов Рафаилов
    • 4. Радостина Димитрова Николова
    • 5. Исмаил Шевкетов Акифов
    • 6. Станислав Петков Петров
    • 7. Надежда Йорданова Халачева
    • 8. Сема Данаилова Александрова
  • 25. Продължаваме Промяната
    • 1. Александра Стефанова Милчева
    • 2. Владимир Боянов Върбанов
    • 3. Соня Гаврилова Николаева
    • 4. Мирослав Димитров Георгиев
  • 26. Партия МИР
    • 1. Георги Петров Славчев
    • 2. Емил Фиданчев Стоичков
    • 3. Иван Стефанов Иванов
    • 4. Марин Мирчев Благоев
    • 5. Славчо Симеонов Славчев
  • 27. ПП БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ – ГРАДИВНОСТ
    • 1. Мирослава Георгиевна Габерова
    • 2. Красимир Иванов Иванов
    • 3. Николай Георгиев Лазаров
    • 4. Любомир Стефанов Бояджиев
  • 28. Български национален съюз – НД
    • 1. Константин Маринов Малчев
    • 2. Антоанета Петрова Гановска
    • 3. Сийка Панайотова Димитрова
    • 4. Асен Владимиров Тодоров
  • 29. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Димитър Николаев Димитров
  • 30. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Илина Симеонова Мутафчиева
    • 2. Петя Иванова Златева
    • 3. Христо Колев Христов
    • 4. Елица Йорданова Христова-Анастасова
    • 5. Елена Димитрова Дамянова
    • 6. Милен Благоев Стоянов
  • 31. ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!
    • 1. Светлозар Стоянов Златев
    • 2. Николай Милчев Златков
    • 3. Деан Маринов Русев
    • 4. Борислав Георгиев Маринов
    • 5. Ивелина Стоянова Димитрова
    • 6. Симеон Панов Изворов
  • 32. ГЕРБ-СДС
    • 1. Теменужка Петрова Петкова
    • 2. Мария Димитрова Николова
    • 3. Никола Тошков Джамбазов
    • 4. Явор Димитров Александров
    • 5. Симеон Иванов Тасев
    • 6. Орхан Басриев Мустафов
    • 7. Назиф Османов Хасанов
    • 8. Борис Костадинов Димитров
  • 33. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Кольо Йорданов Милев
    • 2. Светослав Иванов Стефанов
    • 3. Николай Цонев Черкезов
    • 4. Йорданка Стефанова Георгиева
    • 5. Павлинка Иванова Тасева
    • 6. Десислава Евгениева Петрова
    • 7. Георги Григоров Гогов
    • 8. Галин Дачев Кънев
  • 34. БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
    • 1. Емил Митков Басаров
    • 2. Николай Минчев Костов
    • 3. Росина Красимирова Куртева
  • 35. Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Селвис Севгин Ибрахим
    • 2. Христо Николов Дунчев
  • 36. БРИГАДА
    • 1. Илвие Ибраимова Имамова
    • 2. Мирослава Мирославова Косева

Календар

Решения

  • № 51 / 18.10.2021

    относно: Одобряване предпечатните образци на бюлетините и на техните тиражи за изборите за народни представители на 14 ноември 2021г. за 28ми изборен район – Търговищки

  • № 50 / 18.10.2021

    относно: Одобряване предпечатните образци на бюлетините и на техните тиражи за изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 14 ноември 2021г. за 28ми изборен район – Търговищки

  • № 49 / 18.10.2021

    относно: Определяне членове на РИК Търговище, които да участват в приемането, транспортирането, съхраняването на бюлетините и да подпишат приемателните протоколи

всички решения