• 1. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Джейхан Хасанов Ибрямов
    • 2. Имрен Исметова Мехмедова
    • 3. Сюзан Сейфетинова Алиосманова
    • 4. Емине Феимова Якубова
    • 5. Ружди Руждиев Хабилов
    • 6. Теодора Владимирова Маринова
    • 7. Бюлянт Бехти Бейтула
    • 8. Мустафа Хрюстемов Феимов
  • 2. БСДД – Български Съюз за ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Георги Стефанов Неделчев
    • 2. Васил Първанов Георгиев
  • 3. БНО
    • 1. Ганчо Костадинов Николов
    • 2. Иван Боянов Иванов
    • 3. Бончо Тонев Диков
  • 4. ПП Национално движение Единство
    • 1. Гергана Димитрова Маринова
    • 2. Пламен Димитров Петров
    • 3. Костадин Николаев Николов
  • 5. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Анита Мариянова Станчева
    • 2. Милчо Димитров Марков
    • 3. Александър Ангелов Стойнев
    • 4. Евгени Петков Коев
    • 5. Ивайло Тихомиров Димитров
    • 6. Емилия Аврамова Колева
  • 6. Коалиция Справедлива България
    • 1. Пламен Петков Павлов
    • 2. Христо Стоянов Раев
    • 3. Георги Станчев Георгиев
    • 4. Пенка Иванова Георгиева
  • 7. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Димитър Николаев Димитров
  • 8. НФСБ
    • 1. Христо Иванов Радев
    • 2. Светослав Сашов Савелев
    • 3. Любомир Стефанов Павлов
  • 9. Продължаваме Промяната
    • 1. Даниел Максим Лорер
    • 2. Кирил Сашев Симеонов
    • 3. Красимир Лазаров Кирилов
    • 4. Стефан Христов Асенов
    • 5. Виктор Анастасов Иванов
    • 6. Соня Гаврилова Николаева
  • 10. МИР
    • 1. Стефан Петров Падалски
    • 2. Емил Фиданчев Стоичков
    • 3. Марин Мирчев Благоев
  • 11. КОД /Консервативно Обединение на Десницата/
    • 1. Гергана Викторова Велева
    • 2. Радостина Иванова Минина
    • 3. Маргарет Пламенова Димова
  • 12. БТР – БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА
    • 1. Красимира Миткова Станева
    • 2. Валентин Иванов Илиев
  • 13. ПП КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ
    • 1. Красимир Димитров Русев
    • 2. Иванка Дечева Неделчева
  • 14. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Юлиян Каменов Губатов
    • 2. Нина Димитрова Костадинова
    • 3. Дилян Руменов Григоров
    • 4. Марчо Станчев Атанасов
    • 5. Кремена Стефанова Минчева
    • 6. Георги Димитров Буюклиев
    • 7. Милчо Василев Милчев
  • 15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД
    • 1. Милена Божанова Иванова
    • 2. Гецо Стойчев Гецов
    • 3. Виктория Любомирова Русева
    • 4. Цветомир Пламенов Палазов
  • 16. БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НД
    • 1. Елена Кирилова Ваташка
    • 2. Младен Сашков Михайлов
    • 3. Красимира Илианова Милчева
    • 4. Борислав Спасов Генчев
  • 17. ПП ИЗПРАВИ СЕ БЪЛГАРИЯ
    • 1. Борислав Георгиев Маринов
    • 2. Заличен
    • 3. Светлана Маринова Янкова
    • 4. Инна Дианова Иванова
    • 5. Лидия Василева Ангелова
    • 6. Даниела Стоянова Иванова
    • 7. Наталия Вескова Христова
    • 8. Симеон Панов Изворов
  • 18. ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ
    • 1. Константин Стойков Илиев
    • 2. Атанас Марио Милушев
  • 19. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Александър Николов Вълчев
    • 2. Радослав Николов Бойчев
    • 3. Деян Михайлов Димитров
    • 4. Радостина Димитрова Николова
    • 5. Станислав Петков Петров
    • 6. Диян Руменов Рафаилов
    • 7. Сема Данаилова Александрова
    • 8. Надежда Йорданова Халачева
  • 20. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Дарин Юлков Йорданов
    • 2. Генчо Христов Цонев
    • 3. Владислав Илиянов Тонков
  • 22. ПРАВОТО
    • 1. Александър Илиев Маринов
    • 2. Милен Цанков Иванов
    • 3. Маню Генов Манев
    • 4. Христо Димитров Христов
    • 5. Никола Илиев Николов
  • 23. НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА
    • 1. Иван Ганчев Маринов
    • 2. Милен Руменов Панчев
    • 3. Заличен
  • 24. ГЕРБ-СДС
    • 1. Теменужка Петрова Петкова
    • 2. Константин Стоянов Манев
    • 3. Никола Тошков Джамбазов
    • 4. Явор Димитров Александров
    • 5. Бахтишен Ниязиева Мустафова
    • 6. Нейко Стайков Нейков
    • 7. Мария Димитрова Николова
    • 8. Борис Костадинов Димитров
  • 25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Илина Симеонова Мутафчиева
    • 2. Христо Колев Христов
    • 3. Елица Йорданова Христова-Анастасова
    • 4. Петя Иванова Златева
    • 5. Елена Димитрова Дамянова
    • 6. Метин Сабриев Ахмедов
    • 7. Иван Андреев Димов
  • 26. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. Николай Манолов Пеев
    • 2. Сунай Мехмед Зюлкани
    • 3. Стайко Минев Стайков
    • 4. Кязим Ахмедов Халилов
    • 5. Насуф Мехмедов Ибрямов
    • 6. Галина Христова Стефанова
    • 7. Заличен
    • 8. Нуржан Фикретов Нуриев
  • 27. АТАКА
    • 1. Сашо Георгиев Йорданов
    • 2. Биляна Генчева Николова
  • 28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Светослав Иванов Стефанов
    • 2. Николай Цонев Черкезов
    • 3. Павлинка Иванова Тасева
    • 4. Марияна Петрова Петрова
    • 5. Иван Неделчев Вълчев
    • 6. Десислава Евгениева Петрова
    • 7. Георги Григоров Гогов
    • 8. Светослав Христов Загоров
  • 29. РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Валентин Груев Григоров
    • 2. Йонко Илиев Йонков
    • 3. Безат Безат Ахмед
    • 4. Ивайло Харалампиев Георгиев
    • 5. Калин Димитров Владов
    • 6. Андриан Димитров Атанасов

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

Решения

  • № 130 / 03.10.2022

    относно: Предоставяне на Приложение № 84-НС – кр и чернова към него на СИК 283500058

  • № 129 / 02.10.2022

    относно: Сигнал с вх.№ 302/02.10.2022 г., препратен по компетентност от ЦИК

  • № 128 / 02.10.2022

    относно: Преустановяване на гласуването със СУЕМГ в секция 283500072 в 28ми избирателен район – Търговищки и преминаване към гласуване с хартиени бюлетини

всички решения